Відео лекції доступне тільки зареєстрованим користувачам

Отримати доступ

Відео лекції доступне українською та англійською

Велика ремобілізація: на шляху в наступне десятиліття глибокої трансформації

21 вересня, 18:00 (GMT +3)

На зустрічі, натхненній книгою Марка Деспозіто, «Велика ремобілізація» (разом з Олафом Гротом і Теренсом Це, MIT University Press, 2023 р.), ми аналізуватиме розриви та тектонічні зрушення, які виникли під час пандемії, обговоримо дорожню карту для сталого майбутнього. Він називає це «Велика ремобілізація» і сподівається допомогти лідерам, при спільній розробці кращих глобальних систем. «Велика ремобілізація» накреслить новий шлях до більш життєздатного, стійкого та справедливого світу. Однак перед тим, як це зробити, ми як суспільства, економіки, підприємства та окремі люди маємо зрозуміти тектонічні зрушення та серйозні зриви, які відбулися протягом цих місяців. «Велика ремобілізація» синтезує думки світових експертів, щоб розробити життєздатну формулу відновлення. Зрештою, ця робота та суть зустрічі покажуть, як людство може процвітати в цьому безпрецедентному середовищі, якщо ми визнаємо його та адаптуємося до нього в наших суспільствах, економіках, організаціях та житті.
Марк Еспозіто

Марк Еспозіто

Доктор Марк Еспозіто визнаний на міжнародному рівні як провідний світовий ідейний лідер у питаннях, пов’язаних із Четвертою промисловою революцією, змінами та можливостями, які технології принесуть у різноманітні галузі. Він є співзасновником і головним спеціалістом з навчання в Nexus FrontierTech, підприємстві зі штучного інтелекту, а також співзасновником і головою Ради стратегічного прогнозування Circular Economy Alliance. У 2016 році він був включений до списку Thinkers50 як один із 30 найвидатніших бізнес-мислителів світу. Він є глобальним експертом Всесвітнього економічного форуму, радником національних урядів і почесним співробітником кафедри ЮНЕСКО з майбутньої фінансової грамотності. Зараз він є радником офісу прем'єр-міністра ОАЕ. З квітня 2022 року він обіймає посаду старшого радника Центру розробки стратегій у PwC.
Доктор Еспозіто є професором бізнесу та економіки в Міжнародній бізнес-школі Hult і у департаменті безперервної освіти Гарвардського університету. У Гарварді він працював співкерівником інституційної ради програми мікроекономіки конкурентоспроможності (MOC) в Інституті стратегії та конкурентоспроможності Гарвардської школи бізнесу під керівництвом професора Майкла Е. Портера. Він є автором/співавтором понад 150 публікацій, 12 книг, серед яких 2 бестселери Amazon: Understanding how the Future Folds (2017) і The AI Republic (2019). Його остання книга: «The Emerging Economies under the Dome of the Fourth Industrial Revolution» з доктором Амітом Капуром (серпень 2022) для Cambridge University Press, а його наступна книга — «The Emerging Economies under the Dome of the Fourth Industrial Revolution» з доктором Олафом Грот і доктор Теренс Це (лютий 2023 р.) для MIT University Press.
Він має ступінь доктора з бізнесу та економіки в Ecole des Ponts Paris Tech.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;