Відео лекції доступне тільки зареєстрованим користувачам

Отримати доступ

Відео лекції доступне українською та англійською

Оптимізація успіху: секрети ефективності людей та команд

14 вересня, 18:00 (GMT +3)

Рут Готіан та Чарльз Камарда

Рут Готіан та Чарльз Камарда

Доктор Рут Готіан є головним спеціалістом з навчання та доцентом кафедри анестезіології та колишнім помічником декана з наставництва та виконавчим директором Академії менторства Weill Cornell Medicine. Журнал Nature та Колумбійський університет визнали її експертом із менторства та розвитку лідерства, а нещодавно її визнали одним із 20 найкращих менторів у світі. У 2021 році її було обрано як одну з 30 людей у всьому світі, які потрапили до списку Thinkers50 Radar List, який є «Оскаром» управлінського мислення, а нещодавно вона отримала нагороду Thinkers50 Distinguished Achievement «Radar», що визнало її лідером у сфері менеджменту №1 у світі, поєднавшим теорію і практику. Вона також є півфіналістом списку Forbes 50 Over 50. Окрім публікацій у наукових журналах, вона є співавтором Forbes і Psychology Today, де вона публікує матеріали про «оптимізацію успіху». Її дослідження стосується мислення та навичок відомих людей, зокрема нобелівських лауреатів, астронавтів та олімпійських чемпіонів, про що вона пише у своїй книзі «Фактор успіху».
Доктор Чарльз Камарда є досвідченим інженером-дослідником і експертом з теплових структур із понад 45-річним досвідом роботи в NASA. Як дослідник у Науково-дослідницькому центрі Ленглі NASA (LaRC) він працював у численних міждисциплінарних групах для розробки, аналізу та тестування передових теплових структурних систем для гіперзвукових апаратів, таких як Space Shuttle. Він був обраний кандидатом у астронавти в 1996 році та літав як фахівець місії на STS-114, місії НАСА «Повернення в політ» (RTF) відразу після катастрофи «Колумбія». Він був відповідальним за ініціювання кількох команд для успішного діагностування причини трагедії «Колумбії» та, крім того, розробки технічної методики ремонту на орбіті, яка використовувалася під час його місії RTF і всіх наступних місій «Шаттл» до його виходу на пенсію в 2011 році.
Після його успішної місії на STS-114 адміністратор NASA, доктор Майкл Гріффін, попросив доктора Камарду стати директором інженерного відділу Космічного центру імені Джонсона (JSC) NASA в Х’юстоні, щоб змінити культуру там і створити технічно відмінну технічну команду. Доктор Камарда є винахідником, автором, педагогом, запрошеним доповідачем і запрошеним лектором з питань, пов’язаних з технікою, інженерним проектуванням, інноваціями, безпекою, організаційною поведінкою та освітою. Він розробив методологію створення мереж команд для швидкого вирішення складних завдань і зараз проводить дослідження в цій галузі разом з професором Джорджем Сіменсом, керівником Центру складності та змін у навчанні (C3L).
Він має 9 патентів і понад 20 національних і міжнародних нагород, включаючи: нагороду IR-100 за одну зі 100 найкращих технічних інновацій; медаль NASA за космічні польоти, медаль за виняткові заслуги; Нагороду Американського астронавтичного товариства за льотні досягнення 2006 року, а в 2017 році він був включений до Зали слави Музею авіації та космонавтики.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;