Відео лекції доступне тільки зареєстрованим користувачам

Отримати доступ

Відео лекції доступне українською та англійською

Епоха доповнених інновацій

12 жовтня, 18:00 (GMT +3)

Креативність та інновації вважаються запорукою успіху в бізнесі та житті, і під час криз вони стають важливішими, ніж будь-коли. При цьому ми живемо в час експоненціального розвитку інструментів, доступних для інновацій і творчості, з новими додатками штучного інтелекту та метавсесвіту, які збільшують наші творчі здібності, а нові технології чекають не за горами. Таким чином, ми вступаємо в епоху «доповнених інновацій», де наша здатність до інновацій буде підсилена новими технологіями, але де в той же час потрібно буде вирішувати глобальні проблеми та задовільняти потреби в ресурсах. У своїй доповіді професор Альф Рен розповість про те, як досягти успіху в наступну епоху інновацій, і в чому будуть підводні каміння цієї епохи.
Альф Рен

Альф Рен

Альф Рен - професор інновацій, дизайну та менеджменту в Університеті Південної Данії, а також є автором, відомим світовим спікером і стратегічний радником багатьох компаній.
У 2016 році Thinkers50 включив Альфа Рена до свого Guru Radar, списку «30 мислителів менеджменту, які, швидше за все, формуватимуть майбутнє». Він є визнаний світовим лідером у сфері інновацій та креативності, перспективного мислення та лідерства. Альф є автором у провідних наукових журналах, популярних книгах-бестселерах, а також був ключовим спікером майже на 1000 світових заходах – від провідних міжнародних бізнес-конференцій до аудиторії в Північній Кореї.
Він входить до численних рад директорів, а також є автором бестселерів і стратегічним радником компаній від нових стартапів до бізнесів зі списку Fortune 500.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;