Відео лекції доступне тільки зареєстрованим користувачам

Отримати доступ

Відео лекції доступне українською та англійською

Колективне осмислення майбутнього, яке має сенс

16 листопада, 18:00 (GMT +3)

Джеррі Міхальскі

Джеррі Міхальскі

Бізнес-радник і футуролог Джеррі Міхальскі допомагає організаціям перейти від економіки споживчого масового маркетингу до економіки відносин, нової економічної моделі, що ґрунтується на довірі та свідомому капіталізмі. Десятиліттями він працював у корпоративному світі, зокрема як технологічний аналітик в епоху DotCom. Він є засновником REX, Relationship Economy eXpedition, дослідницького центру, який зосереджується на дослідженнях, підготовці та прискоренні цього переходу. Він спеціалізується на програмному забезпеченні з відкритим вихідним кодом, мовах шаблонів, шерінговій економіці, мікрофінансуванні та ін.

Міхальскі є радником великих компаній, технологічних стартапів і некомерційних організацій. Він працював з такими компаніями, як Best Buy, Havas Media та некомерційними організаціями, такими як Фонд захисту навколишнього середовища (EDF) та Інститут майбутнього. В епоху швидкого зростання Інтернету Міхальскі працював радником eGroups (тепер YahooGroups) і Pyra (тепер Blogger, частина Google). Раніше він працював у ExxonMobil і PricewaterhouseCoopers.

Міхальський має право на найбільший у світі "опублікований мозок" – майндмеп, концептуальну карту його власних думок, яку він курував онлайн протягом майже 2 десятиліть. Він багато років займався розробкою, проведенням і фасилітацією великих заходів, а саме PC Forum та щорічного десятирічного прогнозу Інституту майбутнього.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;