тема лекції

Wicked 7: найнебезпечніші проблеми людства

30 листопада, 18:00 (GMT +2)

Філіп Котлер та Крістіан Саркар

Філіп Котлер та Крістіан Саркар

Філіп Котлер, почесний професор міжнародного маркетингу Школи менеджменту Kellogg Північно-Західного університету (США), яка визнана найкращою бізнес-школою щодо викладання маркетингу. Професор Котлер зробив значний внесок в успіх Kellogg завдяки своїм багаторічним дослідженням і викладанню там. Професор Котлер є автором або співавтором 90 книг, у тому числі «Управління маркетингом», найвідомішої книги з маркетингу, яку використовують в бізнес-школах у всьому світі. Він опублікував понад 170 статей у провідних журналах, деякі з яких отримали нагороди за найкращі статті. Професор Котлер був першим лауреатом нагороди «Видатний викладач маркетингу» (1985), яку присуджує Американська асоціація маркетингу (AMA). У 2014 році його ввели до Зали слави маркетингу AMA. Він був першою обраною Легендою маркетингу, його роботи було опубліковано та рецензовано в дев’яти томах. Професор Котлер консультував такі компанії, як IBM, General Electric, AT&T, Honeywell, Bank of America, Merck та інші у сферах маркетингової стратегії та планування, організації маркетингу та міжнародного маркетингу.


Крістіан Саркар – автор, підприємець, консультант, активіст, видавець і художник. Він є співзасновником і редактором The Marketing Journal, онлайн-журналу, заснованого в 2016 році разом з Філіпом Котлером. У 2020 році Саркар був включений до списку Thinkers50 Radar головним чином завдяки роботі над бренд-активізмом. Крістіан Саркар і професор Віджай Говіндараджан оголосили конкурс «Будинок за 300 доларів» в Harvard Business Review. Проект започаткував всесвітній конкурс інновацій, результатом якого стала нова парадигма дизайну доступного житла. До конкурсу було залучено багато компаній, у тому числі IKEA. Проект включав місцеві ініціативи на Гаїті, Перу, Мексиці, Південній Африці, Непалі та США. У 2015 році Саркар почав співпрацювати з Філіпом Котлером в проєкті FixCapitalism.com — онлайн-ресурсі, присвяченому питанням поточного стану капіталізму в США та створенню форуму для пошуку рішень і обговорення останніх результатів досліджень на цю тему. Саркар співпрацював із Філіпом Котлером над ідеєю бренд-активізму. У 2018 році вони стали співавторами книги «Бренд-активізм: від мети до дії». Вони також створили онлайн-ресурс для дослідження бренд-активізму ActivistBrands.com.
У 2019 році Саркар і Філіп Котлер розпочали роботу над відкритим інноваційним дизайном, щоб «врятувати людство від самого себе», що перетворилося на проект Wicked7. Розширюючи свою роботу над бренд-активізмом, Саркар представив «екосистему злих проблем» на Глобальному форумі Пітера Друкера у 2019 р. Саркар і Котлер залучили низку лідерів думок із бізнесу та світу мистецтва, щоб виступити в якості радників проекту.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;