Відео лекції доступне тільки зареєстрованим користувачам

Отримати доступ

Відео лекції доступне українською та англійською

Шляхи до ринку та дизайн послуг

07 грудня, 18:00 (GMT +3)

Нік Коутс

Нік Коутс

Нік є запрошеним викладачем з дизайну послуг у Королівському коледжі мистецтв (Великобританія). Експерт із проектування, розробки та маркетингу послуг, він розробив інструменти, процеси та послуги, які допомагають компаніям виходити на ринок ефективніше та результативніше, а організаціям – максимізувати цінність своїх ресурсів: людей, часу та обладнання.
Нік працював в компанії IBM директором відділу каналів і управління бізнес-партнерами в регіоні EMEA з доходом понад 3 мільярди доларів США від продажів через бізнес-партнерів, а потім - на посаді віце-президенту із стратегії глобальних каналів дистрибуції. Його команда збільшила продажі через канали розподілу до понад 4 мільярдів доларів.
Останні роки Нік працює з ETICoop – програмою допомоги стартапам у сільській місцевості Франції. Член INCOSE – Міжнародної ради з системної інженерії, він також є головою корпоративного комітету Товариства проєктувальників редактором журналу Journal of Projectics.
Він має ступінь магістра економіки в Королівському коледжі Кембриджа та має інтереси в кількох стартапах, зокрема Claned, Smartology (голова), Repindex і Waratek. Він є членом команди, яка розробляє методологію відстеження порушень прав на дизайн для Офісу інтелектуальної власності (UKIPO). Він є співзасновником компанії Axiomode, яка розробила нові методи та програмне забезпечення для системного управління роботою, змінами та цінністю в організаціях.
Нік також є запрошеним викладачем в Імперському коледжі, Euncet Business School Universitat Politécnica de Catalunya Barcelona, Imperial College Business School, Ecole Supérieure of Advanced Industrial Technologies, Університеті Аалто та Університеті Тампере.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;