Відео лекції доступне тільки зареєстрованим користувачам

Отримати доступ

Відео лекції доступне українською та англійською

Як бути довгостроковим мислителем у короткостроковому світі

09 грудня, 18:00 (GMT +3)

Дорі Кларк

Дорі Кларк

Дорі Кларк названа одним із 50 найкращих бізнес-мислителів у світі за версією Thinkers50, а Marshall Goldsmith Leading Global Coaches Awards визнала її комунікаційним тренером №1 у світі. Кларк викладає Школі бізнесу Фукуа при Університеті Дьюка та Колумбійській бізнес-школі.
Журнали Associated Press, Fortune і Inc. визнали її «експертом з брендингу». Вона є автором бестселерів Wall Street Journal «Довга гра», «Підприємливий ти», «Перевинаходження» та «Виділяйся», яка була названа книгою про лідерство №1. року за версією журналу Inc. і однією з 10 найкращих бізнес-книг року за версією Forbes. Ця книга також є бестселером Washington Post. Кларк, яку New York Times назвала «експертом із самоперетворення та допомоги іншим змінювати своє життя», є частим автором Harvard Business Review. Вона консультує та виступає для різноманітних клієнтів, включаючи Google, Світовий банк, Microsoft, Morgan Stanley, Фонд Форда та Єльський університет.
Колишня речниця президентської кампанії, Кларк також викладала в Іспанській школі бізнесу IE, HEC-Paris, Babson College, Smith College Executive Education, UNC’s Kenan-Flagler School of Business тощо.
Вона читала лекції в таких університетах, як Гарвардська бізнес-школа, Гарвардська школа Кеннеді, Вища школа бізнесу Стенфордського університету, Уортонська школа бізнесу Університету Пенсильванії, Школа бізнесу Хааса Каліфорнійського університету в Берклі, Джорджтаун, Нью-Йоркський університет, MIT Sloan Школа менеджменту та Мічиганський університет.
Її роботу було опубліковано в Harvard Business Review Guide to Geting the Right Job і Harvard Business Review Guide to Networking, і її часто цитують світові ЗМІ, зокрема NPR, BBC та MSNBC.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;