Відео лекції доступне тільки зареєстрованим користувачам

Отримати доступ

Відео лекції доступне українською та англійською

Сила жіночого бачення

11 січня, 18:00 (GMT +3)

Саллі Хелгесен

Саллі Хелгесен

Саллі Хелгесен, яку Forbes називає провідним світовим експертом з питань жіночого лідерства, є міжнародним автором бестселерів, оратором і тренером з лідерства. Thinker’s 50 назвала її одним із 20 найкращих тренерів світу, а Global Gurus посіла 6 місце серед лідерів світової думки.
В останній книзі Саллі «Як жінки піднімаються», написаній у співавторстві з легендарним тренером Маршаллом Голдсмітом, досліджуються моделі поведінки, які найімовірніше можуть заважати успішним жінкам. Книга стала лідером продажів у своїй галузі протягом тижня після публікації, а права на переклад було продано для 18 мов.
Попередні книги включають «Переваги жінок: шляхи лідерства жінок», визнану класичною у своїй галузі (постійно перевидається з 1990 року), і «Жіноче бачення: справжня влада жінок на роботі», яка досліджує, як стратегічні ідеї жінок можуть зміцнити їхню кар’єру. The Web of Inclusion: A New Architecture for Building Great Organisations, була названа The Wall Street Journal однією з найкращих книг про лідерство всіх часів, і їй приписують впровадження мови інклюзії в бізнес.
Понад 30 років Саллі проводить семінари з лідерства та виступає ключовим спікером для компаній та асоціацій по всьому світу. Вона є співредактором журналу Strategy + Business і членом 100 Coaches Network, Нью-Йоркського та Міжнародного жіночих форумів.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;