Відео лекції доступне тільки зареєстрованим користувачам

Отримати доступ

Відео лекції доступне українською та англійською

Невидима перевага: як створити культуру інновацій

01 лютого, 18:00 (GMT +3)

Сорен Каплан

Сорен Каплан

Сорен Каплан є автором бестселерів «Experiential Intelligence», «Leapfrogging» і «The Invisible Advantage», провідним доповідачем, засновником Praxie.com і InnovationPoint, а також афілійованим професором Школи бізнесу Маршалла USC. Business Insider і Thinkers50 назвали його одним із найкращих світових експертів і консультантів з менеджменту.

Раніше Сорен очолював групу внутрішньої стратегії та інновацій у Hewlett-Packard і був співзасновником iCohere, однієї з перших веб-платформ для спільної роботи для онлайн-навчання та соціальних мереж. Він читав лекції в Гарвардській бізнес-школі, Копенгагенській бізнес-школі, Мельбурнській бізнес-школі та на інших програмах MBA та освітніх програмах для керівників по всьому світу.

Сорен виступав із доповідями та програмами лідерства для десятків тисяч людей у десятках компаній, асоціацій і некомерційних організацій зі списку Fortune 1000, а також консультував Disney, Kimberly-Clark, Colgate-Palmolive, PepsiCo, Hershey, Red Bull, Philips, Cisco, Visa, та багато інших. Його книга-бестселер Wall Street Journal Leapfrogging була визнана «Найкращою книгою про лідерство» Axiom Book Awards, а його остання книга «Невидима перевага» отримала нагороду «Найкраща книга загального бізнесу» International Book Awards. Його цитували, публікували та брали інтерв’ю у Harvard Business Review, Fast Company, Forbes, CNBC, National Public Radio, American Management Association, USA Today, Strategy & Leadership тощо.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;