тема лекції

Емерджентність та спритність: як запроваджувати постійні зміни та інновації у своїй організації

29 березня, 18:00 (GMT +3)

Дебора Роуланд

Дебора Роуланд

Дебора Роуленд — відомий експерт із лідерства змін, що володіє унікальним поєднанням досвіду, проникливості та досліджень. Упродовж своєї кар’єри вона особисто очолювала ініціативи щодо змін у глобальних організаціях, таких як Shell, Gucci Group, BBC Worldwide і PepsiCo, де вона обіймала важливі посади, такі як HR-директор та віце-президент з організаційного та управлінського розвитку.

На додаток до свого великого досвіду керівництва змінами, Роуленд також заснувала та розвинула консалтингову фірму, яка стала піонером досліджень у цій галузі. Вона є коучем з питань змін у виконавчих радах великих корпорацій, у тому числі німецького енергетичного гіганта RWE, а також працювала з De Beers, Dell Computers, Diageo, GlaxoSmithKline, Kraft Foods, PricewaterhouseCoopers, Prudential, Rolls-Royce Holdings, Royal Dutch Shell і Unilever.

Дослідження Роуленда про управління змінами широко висвітлюються в академічних журналах та були представлені на конференції Академії менеджменту 2016 року. Вона також є затребуваним спікером на тему змін та лідерства в них.

Роуленд є співавтором книги Sustaining Change: Leadership That Works (Wiley, 2008), а її остання книга «Still Moving: How To Lead Mindful Change» заснована на новаторському дослідженні, яке вона провела в 2015 році.

Окрім професійних досягнень, Роуленд має насичене особисте життя. Вона жила в кількох місцях по всьому світу, включаючи Нью-Йорк, Швейцарію та Францію, і наразі проживає в лондонському Ноттінг-Гілл і прибережному рибальському селі Портло на Корнуоллі. У вільний час Роуленд любить гуляти на природі, досліджувати мистецтво, практикувати йогу та проводити час із близькими.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;