Відео лекції доступне тільки зареєстрованим користувачам

Отримати доступ

Відео лекції доступне українською та англійською

Як вести переговори з потужними постачальниками

10 травня, 18:00 (GMT +3)

Петрос Паранікас

Петрос Паранікас

Петрос є керуючим партнером компанії Pi2.Consulting. До заснування Pi2.Consulting (2021) Петрос працював старшим партнером у Boston Consulting Group (BCG) і має 23-річний досвід роботи в різних галузях (споживча електроніка, технології, товари споживчого призначення, фармацевтика) та темах (стратегія зростання, оптимізація співпраці в маркетингу та закупівлях). Його функціональна експертиза спрямована на стратегію зростання бізнесу, оптимізацію маркетингу та закупівель. Протягом своєї роботи в BCG він займав кілька керівних посад, включаючи керівника практики медіа, технологій та телекомунікацій в Канаді, практики закупівель в Північній Америці та глобальних зусиль BCG у співпраці з медіа.

Народився в Греції, він почав свою кар'єру адвокатом і приєднався до BCG після закінчення програми LLM в Гарвардській школі права.

У Петроса багато публікацій, включаючи три статті в Harvard Business Review. Він також викладає курс "Стратегічна лабораторія" студентам MBA INSEAD з 2012 року.

Петрос почав свою освіту з LLB в Демокритському університеті Тракії у 1990 році, а потім здобув ступені LLM в Лондонській школі економіки (1991 - з відзнакою першого класу) та Гарвардській школі права (1997 - стипендіат Фулбрайта). Він закінчив MBA в INSEAD (2000 - список декана).

Петрос зараз живе в Чикаго з дружиною та родиною.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;