тема лекції

Як Україна може стати найпотужнішим ІТ-хабом Східної Європи

1год 40 хв Вже скоро

  • Українське ІТ як новий світовий бренд: що показала війна. У період активних бойових дій українські айтішники також вели запеклі бої на інформаційно-технологічному фронті. Вони показали себе хоробрими й холоднокровними профі. Як це сприйняв світ і як розвивати український потенціал далі?
  • Стартапи як один із швидких шляхів залучення інвестицій в Україну. Після війни найшвидший шлях відновлення та зміцнення України - креативно-технологічний. Потрібні нові ідеї, в які готовий інвестувати світ. Що нового може запропонувати Україна?
  • Як розвиток ІТ-технологій змінює старі правила гри та формує новий порядок денний у світі. Старлінк від Ілона Маска для ЗСУ та жителів тимчасово окупованих територій став неочікуваним сюрпризом для України. Як технології впливатимуть на геополітику в подальшому?
Макс Левчин (TBC)

Макс Левчин (TBC)

Американський підприємець українського походження, співзасновник та головний інженер PayPal, віце-президент з розробки в компанії Google.

У 2004 запустив власний стартап Slide, головною розробкою якого був сервіс зручного відображення великої кількості фотографій для користувачів соціальної мережі MySpace. Пізніше Slide переорієнтувався на створення соціальних сервісів для MySpace та Facebook.

У 2021 році заснував стартап Affirm, завдяки якому можна купувати товари (одяг, взуття та інше ) у роздрібних продавців в розстрочку.

Станом на січень 2021 року став мільярдером.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;