Відео лекції доступне тільки зареєстрованим користувачам

Отримати доступ

Відео лекції доступне українською та англійською

Розбудова цифрової стратегічної автономії

14 грудня, 18:00 (GMT +3)

Пол Тімерс

Пол Тімерс

Професор Пол Тіммерс є науковим співробітником Оксфордського університету, Оксфордського Інституту Інтернету, професором Європейського Університету Кіпру, запрошеним професором KU Leuven та Університету Рієки, старшим радником EPC Brussels, президентом наглядової ради Естонської академії електронного урядування, членом Консультативної ради EU Cyber Direct та генеральним директором iivii.
Раніше Пол був директором Управління цифрового суспільства, довіри та безпеки в Головному управлінні комунікаційних мереж, контенту та технологій Європейської комісії (DG CONNECT), де відповідав за законодавство та програми фінансування кібербезпеки, електронної ідентифікації, цифрової конфіденційності, цифрової охорони здоров’я, розумні міста та електронний уряд. Він також був членом кабінету єврокомісара Лііканена. Пол працював менеджером відділу програмного забезпечення у великій ІКТ-компанії та був співзасновником ІКТ-стартапу.
Він має ступінь доктора філософії з фізики в Університеті Радбауд (Неймеген, Нідерланди), ступінь MBA в Уорікському університеті (Великобританія), стипендію ЄС в UNC Chapel Hill (США) та кваліфікацію з кібербезпеки в Гарварді.
Основні інтереси — цифрова політика, геополітика та Європа. Він часто публікує статті та виступає з доповідями про цифрові розробки, суверенітет, кібербезпеку, промислову політику та галузеву політику, як-от цифрове здоров’я, і регулярно консультує уряди та аналітичні центри.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;