Відео лекції доступне тільки зареєстрованим користувачам

Отримати доступ

Відео лекції доступне українською та англійською

Економічне зростання та пастка середнього доходу: як країни можуть багатіти

18 січня, 18:00 (GMT +3)

Іліан Міхов

Іліан Міхов

Професор Іліан Міхов є деканом INSEAD з жовтня 2013 року. Одночасно він є професором економічної та бізнес-трансформації.

Іліан приєднався до економічного відділу INSEAD у 1996 році. Він викладав макроекономіку та економетрику на програмах MBA, EMBA, PhD та багатьох освітніх програмах для керівників, а також у Програмі Global Leadership Fellows Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Його кілька разів номінували як одного з найкращих викладачів у програмах MBA та EMBA, і він отримав нагороду «Видатний викладач» у 2006, 2008 та 2009 роках.

Його дослідження присвячені темам, пов’язаним з монетарною політикою, фіскальною політикою та економічним зростанням. Він також є науковим співробітником Центру досліджень економічної політики (Лондон, Великобританія). Він був членом Наукового комітету Дослідницького фонду Банку Франції (2002-2010) та Консультативної ради Болгарського національного банку. У 2010/11 та 2011/12 роках він був членом Ради глобального порядку денного Всесвітнього економічного форуму з питань фінансових криз

Статті Іліана публікувалися в багатьох наукових журналах, включаючи American Economic Review і Quarterly Journal of Economics. Він є постійним ключовим доповідачем, лектором і панелістом на заходах, організованих PwC, WEF, KPMG, Hewlett-Packard, Bloomberg, Swiss Re, Alstom, Deutsche Bank, BNP Paribas та іншими компаніями.

Іліан має ступінь доктора філософії Прінстонського університету та ступінь бакалавра наук. в діловому адмініструванні в Школі бізнесу Мура в Університеті Південної Кароліни, де в 2006 році він був визнаний видатним випускником.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;