Відео лекції доступне тільки зареєстрованим користувачам

Отримати доступ

Відео лекції доступне українською та англійською

Непереможний ворог: історія лідерства про стійкість та інновації

01 березня, 18:00 (GMT +2)

Моріс Мтомбені

Моріс Мтомбені

Професор Морріс Мтомбені є деканом Інституту бізнесу Гордона Університету Преторії (GIBS) з моменту його призначення в 2020 році. Він приєднався до GIBS у 2014 році і був призначений виконавчим директором в 2017 році. Він має значний досвід у корпоративній сфері у галузі банківської справи, страхування та управління інвестиціями - загалом 31 рік в фінансовій галузі.

До вступу до GIBS у 2014 році професор Мтомбені займав кілька керівних посад в Liberty Life та Momentum, що завершилося чотирирічним терміном на посаді голови управління інвестиціями Momentum та виконавчого директора MMI Holdings Limited. Професор Мтомбені є незалежним директором у банківській та страховій галузі.

Крім роботи керівника, професор Мтомбені - пристрасний вчений. У своїй академічній роботі його основним напрямком є програми докторських та докторських дослідницьких здобутків, а також магістерські програми, де він викладає у галузях корпоративної стратегії, корпоративного управління, бізнес-середовища, фінтеху, стратегічного лідерства та інновацій. Він також викладає на флагманській глобальній програмі розвитку виконавців GIBS, програмі лідерства ради, а також на програмі старшого виконавчого лідерства Гарвардського університету для керівників та виконавців.

Професор Мтомбені брав участь в викладанні, дослідженнях та корпоративному управлінні в ПАР, Ботсвані Англії, Німеччині, Нідерландах, Мозамбіку, Нігерії, Польщі, Швеції, США та ін.

Професор Мтомбені приносить свій внесок у вищу освіту на міжнародному рівні як член Форуму деканів та директорів Південно-Африканських бізнес-шкіл (SABSA), член круглого столу деканів Академії міжнародного бізнесу, член Глобальної ради з принципів відповідального управління освітою (PRME) та член Асоціації МВА та Бізнес-випускників (BGA) Адвайзерської ради Африки та Близького Сходу.







Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;