Відео лекції доступне тільки зареєстрованим користувачам

Отримати доступ

Відео лекції доступне українською та англійською

Як перетворити мегатренди на етапи розвитку

15 березня, 18:00 (GMT +3)

Чи готові ви перетворити мегатренди на віхи? Раніше зміни відбувалися як вітерець. Зараз це схоже на тайфун п’ятої категорії. Від ChatGPT і потрясінь у ланцюзі поставок до війни в Україні та інфляції одне можна сказати напевно: ми завжди переоцінюємо ризик спробувати щось нове та недооцінюємо ризик стояти на місці. Приєднуйтесь до засновника Hack Future Lab і бізнес-мислителя Thinkers50 Теренса Маурі у дискусії, як перетворити нестабільність на попутний вітер для чіткої зосередженості та стратегічної сміливості.
Теренс Маурі

Теренс Маурі

Теренс Маурі є засновником Hack Future Lab, глобального аналітичного центру, автором бестселерів №1 (FT Publishing/Bloomsbury) і одним із найбільш затребуваних мислителів у світі, який надихає лідерів на процвітання в епоху швидких змін.

Його міркування про те, як знайти свій наступний крок у вдосконаленні, були опубліковані в The Economist, Forbes, Reuters, Huff Post і Wired. Він виступав із доповідями для глобальних компаній, зокрема Visa, Facebook, VMware, Capital One і HSBC. Теренс обіймає посади наставника підприємців у резиденції в Массачусетському технологічному інституті та Лондонській бізнес-школі та має понад 20 років досвіду допомоги лідерам у відновленні після труднощів і подоланні зривів.

Теренс Маурі має власний досвід розвитку бізнесів з капіталізацією понад 100 мільйонів. Також, як колишній директор Saatchi & Saatchi, де він консультував лідерів культових компаній, зокрема Apple, Microsoft, Netflix і Novartis.

Одного разу автомобіль не впорався з керуванням, виїхав на бордюр і збив Теренса Маурі. Цей жахливий випадок назавжди змінив його життя та дозволив йому поділитися новими стратегіями розвитку для одного з найбільших викликів, з якими сьогодні стикаються лідери: перетворення вашого бізнесу в умовах масштабних, але важко передбачуваних швидких змін.

У партнерстві з Hack Future Lab і MIT Теренс Маурі виступає з високо оціненими доповідями та дієвим контентом про те, як завоювати майбутнє. Його колонка Inc. має понад 1 мільйон переглядів на місяць.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;