Відео лекції доступне тільки зареєстрованим користувачам

Отримати доступ

Відео лекції доступне українською та англійською

Як пережити шторм: економічна стійкість у добу геополітичних змін

31 травня, 18:00 (GMT +3)

Едгар Брітцгі

Едгар Брітцгі

Едгар Брітцгі має понад 25 років досвіду в мультикультурному управлінні, консультуючи великі корпорації з питань бізнес-стратегії, управління брендом і управління змінами, а також міжкультурного лідерства.

Після закінчення навчання у Швейцарії, Німеччині, Франції та Сполучених Штатах він працював консультантом і менеджером з маркетингу в кількох галузях промисловості в Європі, перш ніж переїхати до США. Повернувшись до Європи, він приєднався до провідного швейцарського банку UBS, щоб створити та очолити групу корпоративного маркетингу. Під його керівництвом банк запустив і успішно реалізував стратегію «Один глобальний банк – один глобальний бренд». На базі цього досвіду, він був найнятий Accenture як міжнародний партнер, щоб обслуговувати великі компанії в Європі та керувати маркетингом у ASG. Едгар є членом кількох наглядових та дорадчих рад компаній у Європі та Азії.

З 2007 року Едгар обіймає посаду голови Combo Management, міжнародної консультингової компанії з бізнес-стратегії та консультує великі глобальні корпорації щодо бізнес-стратегії, управління брендом, управління репутацією та управління змінами. Він є членом наглядової ради кількох корпорацій.

Едгар має ступінь магістра та магістра ділового адміністрування, він є запрошеним професором Бізнес-школи МІМ, Київ, і викладачем Global Brand Academy (Тайбей). Він має досвід викладання у Вищій школі бізнесу/Університеті Меріленда (Європа), Європейському центрі менеджменту в Брюсселі, Швейцарському інституті ділового адміністрування SIB, Цюрих, а також був запрошеним лектором у NTUT Тайваню та HSG Швейцарії. Має численні публікації в міжнародних виданнях.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;