Відео лекції доступне тільки зареєстрованим користувачам

Отримати доступ

Відео лекції доступне українською та англійською

Розрив між лідерами, які у нас є, і лідерами, які нам потрібні

22 червня, 18:00 (GMT +3)

  • Лідерство з точки зору психологічної та поведінкової науки
  • Чому люди вибирають неправильних лідерів
  • Як лідерство має розвиватися, щоб покращити стан справ у світі
Томас Чаморро-Премузіч

Томас Чаморро-Премузіч

Міжнародний авторитет у галузі психологічного профілювання, управління талантами, розвитку лідерства та аналізу людей.

Його комерційна робота зосереджена на створенні науково обґрунтованих інструментів, які покращують здатність організацій передбачати ефективність і здатність людей розуміти себе.

Зараз він є головним директором з інновацій в Manpower Group, співзасновником Deeper Signals і Metaprofiling, а також професором бізнес-психології в Університетському коледжі Лондона та Колумбійському університеті.

Раніше він обіймав академічні посади в Нью-Йоркському університеті та Лондонській школі економіки, а також читав лекції в Гарвардській бізнес-школі, Стенфордській бізнес-школі, Лондонській бізнес-школі, IMD, INSEAD, а також був співзасновником і генеральним директором BrazenX і генеральним директором Hogan Assessment Systems. Доктор Томас написав 10 книг і понад 150 наукових праць з психології таланту, лідерства, інновацій та ШІ, що робить його одним із найплідніших суспільствознавців свого покоління. Його робота була відзначена нагородами Американської психологічної асоціації, Міжнародного товариства з вивчення індивідуальних відмінностей і Товариства промислово-організаційної психології, членом якого він є.
Доктор Томас також є директором-засновником програми промислово-організаційної та бізнес-психології Університетського коледжу Лондона, а також головним консультантом з психології Гарвардської лабораторії фінансів підприємництва.

Серед клієнтів, яких він консультував: JP Morgan, Google, Red Bull, Twitter, Spotify, Unilever, P&G, LVMH, Valentino, Британська армія, Організація Об’єднаних Націй, Світовий банк.

Медіа-кар'єра доктора Томаса включає понад 100 телевізійних виступів, у тому числі на BBC, CNN, TED і Sky, а також регулярні статті в Harvard Business Review, Guardian, Fast Company, Forbes і Huffington Post.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;