тема лекції

Управління маркетингом на глобальних ринках

03 травня, 18:00 (GMT +3)

Бодо Шлегельмільх

Бодо Шлегельмільх

Проф. Бодо Шлегельмільх очолює Інститут управління міжнародним маркетингом Віденського Університету (WU Vienna) та є головою ради директорів міжнародних асоціацій бізнес-освіти AMBA та BGA. Він був деканом-засновником WU Executive Academy та ініціював програму Vienna Executive MBA, ввівши її до рейтингу Financial Times Top 50.

Почавши свій управлінський шлях в Deutsche Bank і Procter & Gamble, він продовжив в Единбурзькому університеті та та Каліфорнійському університеті Берклі. Потім він працював професором в Уельському університеті (кафедра маркетингу Британських залізниць) і Школі глобального менеджменту Thunderbird (керівник кафедри маркетингу). На сьогодні він має досвід викладання у 31 країні на шести континентах.

Бодо отримав нагороди та стипендії від Академії міжнародного бізнесу, Академії маркетингових наук, Американської асоціації маркетингу та Чартерного інституту маркетингу. Бодо є членом консультативних рад європейських та азійських університетів, а також обіймає гостьові професорські посади в Китаї, Фіджі, Таїланді, Великобританії та США.

Його дослідження охоплюють проблематику міжнародних маркетингових стратегій та КСВ. Вони публікуються в провідних журналах, таких як Strategic Management Journal, Journal of International Business Studies і Journal of the Academy of Marketing Science. Окрім приблизно 160 журнальних статей, він опублікував 15 книг англійською, китайською та німецькою мовами.

Бодо працював головним редактором Journal of International Marketing і членом редакційних колегій Journal of Marketing, International Journal of Research in Marketing, AMS-Review та інших провідних журналів.

Лекції, що відбулись

Освіта для зміцнення економіки та післявоєнного відродження

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Безкоштовно для громадян України

Ми у соціальних медіа

;